AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ DESTAN YAZIYOR


Türkiye Hentbol Federasyonu Profesyonel Erkekler Hentbol 2. Ligi C. Grubunda mücadele eden Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Spor Kulübü, normal sezonu 24 Puan toplayarak yenilgisiz bir şekilde lider tamamladı.

Hentbol Takımımız Durdurulamıyor

Ekim ayında düzenlenen Bölgesel Lig müsabakalarından itibaren üst üste oynadığı 23 müsabakayıda kazanan Üniversitemiz Hentbol Takımı, ilk yılında 1. Lige terfi Play-off müsabakalarına katılma hakkını elde etti. Ligde en yakın takipçisi olan Atakan Spor’u sekiz puan farkla gerisinde bırakan Ahi Evran Spor, Play-off’larda en iddialı takım olarak yer alıyor.


Çelik Adamlar Zorlu Virajda

5-9 Mayıs 2017 tarihlerinde Ankara’da oynanacak olan 1.Lige yükselme Play-off müsabakalarında çelik adamların rakipleri belli oldu. Play off A grubunda mücadele edecek takımımızın grubunda, Aydın Belediyesi Spor Kulübü, İstanbul Üniversitesi Spor Kulübü ve Kayseri Gençlik Spor Kulübü yer alıyor. A grubundan ilk iki takım arasına ismini yazdıran iki takım, B grubundan gelecek rakipleri ile mücadele edecek. B grubunda ise Rize Güneysu Spor, Siirt Kurtalan Spor, Ankara Gölbaşı Belediye Spor ve Batman Belediye Spor bulunuyor.

Birbirinden zor rakiplerle mücadele edecek olan çelik adamlar, turnuva öncesi Kırşehir'de kampa girdi. Kamp süresince sporcu, antrenör ve idarecilerin morallerinin yüksek olduğu ve takımımızın başarısına inandıkları gözleniyor.

03.05.2017
TANITIM FİLMİ
Hava Durumu