Akademik Birimlerle Fikir Alışverişleri Devam Ediyor

Akademik Birimlerle Fikir Alışverişleri Devam Ediyor Tarih : 07.04.2016

Bilgi, tecrübe ve başarı üçgeni içerisinde sürekli kendini yenilemeyi amaçlayan Üniversitemiz, yeni başarılara adını yazdırmak için çalışmalarına devam ediyor. Akademik ve idari personeli ile görüşmeler yaparak üniversite ile bütünleşik bir yapı sağlayan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, birim ziyaretleri kapsamında 7 Nisan 2016 tarihinde Fen Edebiyat Fakültesi akademik personeli ile kahvaltı da bir araya geldi.

 

Üniversitelerin bilim üreten alanlar olduğunu ifade eden Rektör Karakaya, akademik personelin sorunlarını dinleyerek görüşlerini aldı. Sürekli değişimin ve gelişimin olması gerektiğini anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, genç ve dinamik bir kadro ile birlikte öğrenci sayısının da artacağını söyledi.

Bilimsel çalışmaları önemsediklerini belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, öngörülen projeler ve akademik çalışmaların desteklenmesi konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulacağını sözlerine ekledi. Akademik personelin üniversitelerin marka değerini üst sıralara çıkaran en önemli unsur olduğuna vurgu yapan Rektör Karakaya, tüm akademik personele çalışmalarında başarılarak dileyerek teşekkür etti.