Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller ile Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller ile Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti Tarih : 23.01.2019

Kırşehir’in ve üniversitemizin gelişimi için şehrin dinamikleri ile her zaman iletişimde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, görüşmelerine ara vermeden devam ediyor. Şehir ve üniversite iş birliklerini görüşmek ve karşılıklı istişarelerde bulunmak üzere Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller ile Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu, Rektör Karakaya’yı makamında ziyaret etti.

 

Üniversitemizin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini belirten Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller ile Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu, Kırşehir’in bölgesindeki zenginliklerden faydalanması için yürütülen proje çalışmalarını desteklediklerini, yapılacak her türlü çalışmada yer almak istediklerini söylediler.

 

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitelerin artık bölgelerinin değerlerini üreterek geliştiren bir sorumluluk da üstlendiğini anlatarak Çiçekdağı Kaymakamı Burak Akeller ile Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.