Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan’dan Rektör Karakaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan’dan Rektör Karakaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Tarih : 11.06.2019

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. 10 Haziran 2019 tarihinde Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan Rektör Karakaya’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin kısa zamanda çok yol kat ettiğini ve çok sayıda başarılı çalışmaya imza attığını belirten Milletvekili Dr. Metin İlhan, üniversitemizin her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını söyledi. Bölgesel kalkınmaya çok önemli katkılar sağlayan pilot projeleri yakından takip ettiğini anlatan İlhan, projelerin yürütülmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek Rektörlük görevine ikinci kez atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı tebrik etti.

 

Kırşehir ve üniversitemiz için çok sayıda projeyi hayata geçirdiklerini anlatan ve çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirten Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milletvekili Dr. Metin İlhan’a teşekkür etti.