MİLLETVEKİLİMİZ MİKAİL ARSLAN, ÜNİVERSİTEMİZ REKTÖRÜ PROF. DR. VATAN KARAKAYA’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ


Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, il yöneticileriyle görüşmelerine ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Rektör Karakaya’yı 13 Şubat 2017 tarihinde makamında ziyaret etti.
Üniversitemizin projelerinin konuşulduğu görüşmede Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, yapılan çalışmalarda gelinen aşamalar hakkında Milletvekili Arslan’ı bilgilendirdi. İnşaat çalışmalarının belirlenen tarihlerde bitirileceğini söyleyen Rektör Karakaya, çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini dile getirdi.
Yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Arslan, üniversitedeki çalışmaların kendisini memnun ettiğini belirtti. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi inşaatını önemsediğini dile getiren Milletvekilimiz Arslan, bu hastanenin Kırşehir’in tanıtımı ve geleceği açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Arslan, Ahi Evran Üniversitesinin Fiziki yapılanmasının hızla tamamlandığını vurgulayarak üniversitenin gelişimi için her türlü katkıyı sağladığını ve sağlamaya devam edeceğini sözlerine ekledi.
13.02.2017
TANITIM FİLMİ
Hava Durumu