REKTÖR KARAKAYA EN ÇOK KİTAP OKUYANLARI ÖDÜLLENDİRDİ


Nitelikli ve yetişmiş insan kavramına vurgu yapılan üniversitemizde 54. Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında Üniversitemiz Merkez Kütüphanesinden en çok yararlanan akademik ve idari personel ile öğrencilere plaket verildi. 29 Mart 2018 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen programa Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Dilber Sarıkaya da katıldı.
Kitap okumanın önemine dikkat çeken ve öğrencilerin kütüphane kullanımını daha etkin hale getirmek istediğini belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, kitap okumanın en iyi kişisel gelişim yöntemlerinden biri olduğunu söyledi. Yaşadığımız çağın bilgi çağı olduğunu ifade eden Rektör Karakaya, kitapların kişilere informasyon ve birikim kazandırdığını da sözlerine ekledi.

Üniversitemiz Merkez Kütüphanesinden en çok kitap ödünç alan akademik personel Arş. Gör. Mustafa Armut, idari personel Servet Özörer, öğrencilerimiz Büşra Kara ile İlknur Turgut plaket ve hediyelerini Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın elinden aldı. Ayrıca 2017 yılında Merkez Kütüphaneye yapmış olduğu kitap bağışı nedeniyle Dr. Öğr. Üyesi Murat Tuğuca’ya da plaket ve hediye takdim edildi.


30.03.2018
TANITIM FİLMİ
Hava Durumu