ÜNİVERSİTEMİZ TECRÜBELERİNİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDİYOR


Kalite süreçlerini başarıyla tamamlayan, stratejik planlarını uygulayan ve projeleriyle adından sıkça söz ettiren üniversitemize diğer üniversitelerden ziyaretler devam ediyor. Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Gümüş, Ahi Evran Üniversitesinin kalite süreci ve stratejik planını hayata geçirme ve uygulama aşamaları gibi konularda bilgi sahibi olmak ve deneyimlerinden yararlanmak üzere Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 2 Nisan 2018 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt da eşlik etti.

Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Gümüş, üniversitemizin kısa sürede birçok başarılı çalışmaya imza attığını belirterek üniversitemizin deneyimlerinden yararlanarak kendi üniversitelerindeki çalışmalarda bu deneyimleri uygulamak istediklerini kaydetti.

 

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya üniversitemizde başarıyla sonuçlanan süreçlerin etkin ekip çalışması ile birlikte gerçekleştiğini söyleyerek özellikle kalite sürecinde tüm personelin bu işe yürekten sahip çıktığını anlattı. Ülkemizde yapılan işlerin kalite düzeyinin yüksek olması ve bu işlere gereken önemin verilmesi gerektiğinin altını çizen Rektör Karakaya, üniversitelerin bu süreçte en çok eğitim alanında bu konulara dikkat etmesi gerektiğini söyledi. Ahi Evran Üniversitesi olarak kendilerine bilgi desteği sağlayacaklarını ifade eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Gümüş’e teşekkür etti.

 

Ziyaretin ardından Kalite Yönetim Koordinatörlüğü Ekibi ile bir araya gelen Prof. Dr. Metin Gümüş, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Kalite Yönetim Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Kurt ile Kalite Yönetim Koordinatörü Yardımcısı Ekrem Öztürk’ten geçirdiğimiz kalite süreçleri hakkında bilgiler aldı.

02.04.2018
TANITIM FİLMİ
Hava Durumu