ÜNİVERSİTEMİZDE GÜNÜMÜZDE KİŞİSEL MARKA OLMANIN ÖNEMİ ANLATILDI


Üniversitemiz Kişisel ve Kariyer Gelişim Topluluğu tarafından "Yirmili Yaşlarda Marka Olmak" konulu bir seminer düzenlendi. Seminere konuşmacı olarak Uzman Elbruz Erdoğan katıldı.

3 Mayıs 2016 tarihinde Fen-Edebiyat Fakültesi Aşıkpaşa Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerde, öğrencilerimize kendilerini bir markaya dönüştürmenin püf noktalarını anlatan Elbruz Erdoğan, gerçek başarının ancak kendimizi mutlu ve huzurlu hissettiğimiz şeyleri yaparak mümkün olabileceğinin altını çizdi. Katılımcılara, korku motivasyonuyla değil sevgi motivasyonuyla hareket etmeleri gerektiğini ve değerlerle sağlamlaşmış bir kişilik inşa edip onu koruyarak yaşamda kalıcı başarılar elde edebileceklerini söyleyen Erdoğan, hayal kurmanın ve umut etmenin de çalışmak kadar önemli olduğunu vurguladı.

Seminer sonunda aynı zamanda üniversitemiz mezunlarından olan Elbruz Erdoğan’a Kişisel ve Kariyer Topluluğu tarafından plaket verildi. Mezun olduğu üniversitede aldığı bu hatırayı başköşede saklayacağını dile getiren Erdoğan, Ahi Evran Üniversitesinde kendisini misafir edenlere teşekkür etti.

05.05.2016
TANITIM FİLMİ
Hava Durumu