ÜNİVERSİTEMİZDEN BÖLGESEL KALKINMAYA DESTEK


Bölgesel kalkınma konusunda her türlü iş birliğine açık olan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Doğal Kaz, Ördek ve Tavşan Yetiştiriciliği Entegre Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurettin Çelik ile beraberindekileri makamında kabul etti. 4 Eylül 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette ilimizin gelişimine katkı sağlaması planlanan tesisin çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Doğal Kaz Ördek ve Tavşan Yetiştiriciliği Entegre Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurettin Çelik, tesis hakkında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya bilgiler vererek üniversitemiz ile iş birliği içinde çalışmak istediklerini ve Kırşehir’de istihdam alanlarını geliştirmek için çaba gösterdiklerini söyledi.

 

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversite olarak şehrin istihdamına katkı sağlayacak her projeye destek vermeye çalıştıklarını belirterek üniversiteyi şehrin ihtiyacını gözeten ve sektörel olarak iş kollarını güçlendiren bir yapı olarak tanımlamak gerektiğini anlattı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak şehrin gelişimi için her türlü iş birliğine açık olduklarını kaydeden Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurettin Çelik ve beraberindekilere teşekkür etti.


04.09.2019
TANITIM FİLMİ
Hava Durumu